17.01.2011 18:05

Stone (2010) - Film

Základní informace

Český název: Stone
Originální název: Stone
Česká premiéra: 17. února 2011
Světová premiéra: 10. září 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: John Curran
Scénář: Angus MacLachlan
Kamera: Maryse Alberti
Hrají: Robert De Niro (Jack Mabry), Edward Norton (Gerald Creeson), Milla Jovovich (Lucetta), Frances Conroy (Madylyn), Enver Gjokaj (mladý Jack), Liam Ferguson (Attorney), Pepper Binkley (mladý Madylyn), Linda Boston (učitel), Richard Goteri (dozorce), Sarab Kamoo (Janice), Jonathan Stanley, Don Cochran (dozorce na věži), Lamont Bell (chovanec), Jason Waugh (chovanec), Marcus Sailor (chovanec), David Strohschein (chovanec), Troy Coulon (odsouzený), Jordyn Thomas (předškolačka), Ron Lyons (dozorce), Michael Marx, Connie Cowper (Madilynův přítel), Sandra Love Aldridge (sekretářka Dickerson), Tevis R. Marcum, David Kain, Diane M. Leach, Lawrence Leach, Peter Lewis, Danielle Zilafro, Nikolas Zilafro, Gary L. Minix, Brian Peters, David Ross Jr.
Přístupnost: od 15 let
Délka: 105 minut
Žánr: Drama / Thriller
Distributor: Overture Films

Video:

Obsah z filmu Stone

 Hlavním hrdinou filmu je soudní kurátor (Robert De Niro), který naváže vztah s manželkou odsouzeného žháře Stonea (Edward Norton). Neví ovšem, že žena (Mila Jovovich) je nastrčena do celé aféry právě Stonem, který usiluje o podmíněné propuštění a začíná s kurátorem prostřednictvím své ženy manipulovat.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank