10.05.2011 20:32

Stone (2010) - Film

Základní informace

Český název: Stone
Originální název: Stone
Česká premiéra: 23. června 2011
Světová premiéra: 10. září 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: John Curran
Scénář: Angus MacLachlan
Kamera: Maryse Alberti
Hrají: Robert De Niro (Jack Mabry), Edward Norton (Gerald Creeson), Milla Jovovich (Lucetta), Frances Conroy (Madylyn), Enver Gjokaj (mladý Jack), Liam Ferguson (Attorney), Pepper Binkley (mladý Madylyn), Linda Boston (učitel), Richard Goteri (dozorce), Sarab Kamoo (Janice), Jonathan Stanley, Don Cochran (dozorce na věži), Lamont Bell (chovanec), Jason Waugh (chovanec), Marcus Sailor (chovanec), David Strohschein (chovanec), Troy Coulon (odsouzený), Jordyn Thomas (předškolačka), Ron Lyons (dozorce), Michael Marx, Connie Cowper (Madilynův přítel), Sandra Love Aldridge (sekretářka Dickerson), Tevis R. Marcum, David Kain, Diane M. Leach, Lawrence Leach, Peter Lewis, Danielle Zilafro, Nikolas Zilafro, Gary L. Minix, Brian Peters, David Ross Jr.
Přístupnost: od 15 let
Délka: 105 minut
Žánr: Drama / Thriller
Distributor: Overture Films

Video

Obsah z filmu Stone

Jack Mabry, vězeňský kurátor, počítá dny, kdy odejde do důchodu. Dříve však musí ještě přezkoumat případ Geralda „Stonea“ Creesona, který je ve vězení za vraždu svých prarodičů – smrt upálením. Nyní se blíží doba, kdy by mohl být podmínečně propuštěn, a Stone potřebuje přesvědčit Jacka, že se změnil… Jeho záměry ovlivnit Jackovo rozhodnutí mají však závažný a neočekávaný efekt na ně oba. Tenká linie mezi padouchem a právníkem se nebezpečně zužuje. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank