20.05.2012 10:21

StreetDance 2 (2012) - Film

Základní informace

Český název: StreetDance 2
Originální název: StreetDance 2
Česká premiéra: 10. května 2012
Světová premiéra: 30. března 2012
Natočeno: Velká Británie 2012
Režie: Max Giwa, Dania Pasquini
Kamera: Sam McCurdy
Hrají: Tom Conti (Manu), George Sampson (Eddie), Falk Hentschel (Ash), Sofia Boutella (Eva), Stephanie Nguyen (Steph), Jess Liaudin, Lee Craven, Sami Tesfay, Matthew David McCarthy, Brian Niblett, Joanna Jeffrees, Fredi 'Kruga' Nwaka (ostraha), James Michael Rankin, Mark Tristan Eccles, Chris Knight, Benjay X Murphy, Ratisha Belush, Ali Ramdani (Ali), Pete Meads, Daniel Braveboy, John Duggan, Ayse Ferguson, Freddie Lee Peterkin, Michael Harris, Matt Williams, Akai Osei-Mansfield, Delphine Nguyen, Kaito Masai, Niek Traa, Deborah Rosan
Délka: 85 minut
Žánr: Drama

Video

Obsah z filmu StreetDance 2

Tanečník Ash (Falk Hentschel) je samotář, který cestuje a soutěží ve streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát a porazit svého největšího rivala Vince z taneční skupiny Neporazitelní. Šance se blíží - tito trojnásobní šampióni budou brzy vystupovat v Paříži. Ash hned vyráží hledat nejlepší tanečníky po celé Evropě, aby mohl sestavit novou taneční skupinu. Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie (George Sampson). První jejich zastávkou je dánský Copenhagen, kde získají Eddieho starého kamaráda Stepha, dalším je Tino, kterého na pláži na Ibize obklopuje houf krásek. Následuje Skorpion ze Švýcarska, Bam Bam z Amsterodamu, Kill a jeho bratranec Junior z Berlína. V Londýně narazí na skupinu The Surge. Potom se vypraví do Prahy vyzvednout Terrabita, dalším tanečníkem je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo a Legend z Říma. Jakmile je celé osazenstvo v Paříži, najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem jsou všichni odhodlaní utkat se s Neporazitelnými. Eddie a Ash se ještě zastavují v samém srdci Paříže a to přímo v podzemním klubu Salsa. Zde Ash poprvé vidí krásnou Evu (Sofia Boutella) tančící vášnivou salsu na pódiu tvořeném boxerským ringem a rozhodne se ji do své taneční skupiny zapojit. Evě se ten nápad nejdřív moc nezdá, ale nakonec souhlasí. Spojení streetdance a vášnivé salsy nakonec probudí vzájemnou vášeň i v srdcích Evy a Ashe, ale co dál? Má vůbec narychlo spojená skupinka tanečníků z celé Evropy proti Neporazitelným šanci? (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank