04.08.2011 20:17

Strom života po Praze - Zajímavosti

Film Strom života při svém uvedení do kin se dostal do pražských ulic „zlaté palmy“, symbol ocenění, které snímek získal na letošním ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Pražští chodci mohli ve čtvrtek 21. července potkat několik promotérů, kteří ony „zlaté palmy“ vzali na projížďku metrem či procházku Václavským náměstím. Díky kreativní agentuře Loosers s.r.o. , která tuto akci, kombinující techniky guerilly a word of mouth, navrhla a zrealizovala, se tak reklama na film dostala k lidem nevšedním způsobem.

Videozáznam z této akce :

Již několikrát zmiňovaný a často diskutovaný snímek Strom života vstoupil do českých kin 21. července a stejně jako v Cannes a v Karlových Varech, kde byl snímek uveden, se diváci rozdělují na dva nesmiřitelné tábory. Jedni jsou z filmu uneseni a blahořečí jeho hloubavé, jímavé kameře, meditativnímu plynutí příběhu či poutavé hudbě. Jiní vyčítají režisérovi nesmyslně poskládané obrazy, změť nesouvisejících témat či přílišnou délku filmu. Skutečností však zůstává, že si Strom života své diváky najde, o čemž svědčí i návštěvnost kin.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank