01.08.2013 18:09

Světová válka Z (2013) - Film

Základní informace

Český název: Světová válka Z
Originální název: World War Z
Česká premiéra: 27. června 2013
Světová premiéra: 21. června 2013
Natočeno: USA / Malta 2012
Režie: Marc Forster
Scénář: Matthew Michael Carnahan, J. Michael Straczynski
Kamera: Robert Richardson
Hudba: Marco Beltrami
Hrají: Brad Pitt (Gerry Lane), Eric West (Jason), Matthew Fox, David Morse, James Badge Dale, Mireille Enos (Karen Lane), David Andrews (kapitán Mullenaro), Elyes Gabel (Fassbach), Julia Levy-Boeken, Trevor White (C-17 Pilot), Jason Gregg, Lee Nicholas Harris, Jonathan Howard, John MacMillan, Katia Bokor (Aleftyina), Lewis James, Katinka Egres (novinářka), Alex Humes, Mark Holden, Michael Lanchbury, Katrina Vasilieva (Valentina), Vicky Araico (Thomas Mother), Abigail Hargrove (Rachel Lane), Féodor Atkine, John Gordon Sinclair, Mustafa Harris (Lincoln), Sterling Jerins (Constance Lane), Fabrizio Zacharee Guido (Tomas), Kingsley Ben-Adir (Hawkins), Nick Bartlett (Short Sleeves), Sami Tesfay (Thug)...

Video

Obsah z filmu Světová válka Z

Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací.  Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace. Tyto schopnosti se mu budou náramně hodit, protože v podobnou horkou destinaci se právě proměnil celý svět. Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Situace je o to horší, že se virus projevuje nebývalou agresivitou nakažených, kteří záměrně napadají ty, jimž se nemoc zatím vyhýbá. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, protože bez jeho lokalizace nelze v boji s neviditelným nepřítelem uspět.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank