05.12.2010 19:01

Tacho (2010) - Film

Základní informace

Český název: Tacho
Originální název: Tacho
Česká premiéra: 2. prosince 2010
Natočeno: Česko 2010
Režie: Mirjam Landa
Scénář: Mirjam Landa, Daniel Landa
Kamera: Tomáš Kobolka
Hudba: Daniel Landa
Hrají: Daniel Landa (Alex), Olga Lounová (Lucie), Rudolf Hrušínský ml. (primář), Rudolf Hrušínský nejml. (Martin), Martin Havelka (Jožo), Roman Pomajbo (Jula), Kamila Magálová (matka Lucie), George Nicolas (Levent), Timothy Otis (Weber), Robert Mellor (Muller), Christopher Rithin (Dave), Julian Pindar (Charlie)
Délka: 102 minut
Žánr: Akční / Komedie / Drama / Sportovní
Distributor: Film Europe (SPI)

Obsah z filmu Tacho

TACHO je černá komedie Mirjam Landy o úspěšném automobilovém závodníkovi a jeho osudovém životním závodu. Bez rallye si Alex nedovede svůj život představit a podřizuje jí vše. Po havárii, při níž se těžce zraní jeho spolujezdec, shání Alexův manažer zoufale náhradníka, protože termín nejdůležitějšího závodu sezóny se neúprosně blíží. Alex chce jet rallye za každou cenu, i přes výslovný zákaz svého lékaře. Závodí už patnáct let, ale nejvyšší stupínek mu vždycky o vlásek unikl. Po osudovém setkání s dívkou se překvapivě rozhodne, že životní závod s ním pojede jako spolujezdec právě ona, zcela nezkušená, ale k vítězství odhodlaná Lucie. Největší Alexův soupeř, Němec Weber, se už vidí jako vítěz. O vítězství sní i slovenský dobrodruh Jožo se svým novým spolujezdcem Julem, kterého zachránil ze spárů mafie. Angličtí závodníci Charlie a Dave také pilně trénují, ovšem na něco úplně jiného než na rallye... Bude mít dramatický závod vůbec vítěze? Vždyť život je přece o každém okamžiku…   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank