09.04.2012 11:47

Tady to musí být (2011) - Film

Základní informace

Český název: Tady to musí být
Originální název: This Must Be the Place
Česká premiéra: 19. dubna 2012
Světová premiéra: 20. května 2011
Natočeno: Itálie / Francie / Irsko 2011
Režie: Paolo Sorrentino
Scénář: Umberto Contarello, Paolo Sorrentino
Kamera: Luca Bigazzi
Hudba: David Byrne, Will Oldham
Hrají: Sean Penn (Cheyenne), Frances McDormand (Jane), Judd Hirsch (Mordecai Midler), Eve Hewson (Mary), Kerry Condon (Rachel), Harry Dean Stanton (Robert Plath), Joyce Van Patten (Dorothy Shore), David Byrne (sebe), Olwen Fouere (matka Mary), Shea Whigham (Ernie Ray), Liron Levo (Richard), Simon Delaney (Jeffery), Heinz Lieven (Aloise Lange), Seth Adkins (Jimmy), Peter Carey, Sarah Carroll (žena na lodi), Ron Coden, Bern Cohen (Rabbi Cohen), Tim Craiger, Nancy Doetsch, Davis Gloff (majitel obchodu se zbraněmi), Grant Goodman (Tommy), Kris Graverson, Robert Herrick, Jann Hight, Julia Ho, Sarab Kamoo, Sam Keeley (Desmond), Kef Lee, Madge Levinson (Jackie), Emma Lock (hlas), Ross Mac Mahon (číšník v kavárně), Andrea Mellos, Gordon Michaels (Mike), Gavin O'Connor (I) (zaměstnanec banky), Clarence Olinger, Fritz Weaver (Cheyenneho otec - hlas), Inga R. Wilson (žena Ernieho Raye), Richard 'Rick' Bobier, Elli (Rabbi Elli), Pennie Marie Hawkins (majitel baru), Dave Krieger (Batman), Ralph H. Meyer (podnikatel na letišti), Barack Obama (sebe / hlas - archivní záběry), Jamie Oliver (sebe - archivní záběry), Sarah Palin (sebe - archivní záběry), Mark C. Schwarz, Joseph Smith (ostraha v klubu)
Délka: 118 minut
Žánr: Drama, Krimi, Thriller

Video

Obsah z filmu Tady to musí být

Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku. Cheyenne zjišťuje, že jeho otec byl celý život posedlý jednou věcí: vyhledat postu za pokoření, které utrpěl v koncentračním táboře v Polsku. Cheyenne se rozhodne pokračovat tam, kde jeho otec skončil a vydává se na cestu napříč Amerikou. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank