12.09.2012 13:40

Téměř dokonalý zločin (2000) - Film

Základní info

Český název: Téměř dokonalý zločin
Originální název: Gift, The
Česká premiéra: 26. července 2001
Natočeno: USA 2000
Režie: Sam Raimi
Scénář: Billy Bob Thornton, Tom Epperson
Kamera: Jamie Anderson
Hudba: Christopher Young
Hrají: Cate Blanchett (Annie Wilsonová), Giovanni Ribisi (Buddy Cole), Keanu Reeves (Donnie Barksdale), Katie Holmes (Jessica Kingová), Greg Kinnear (Wayne Collins), Hilary Swank (Valerie Barksdaleová), Michael Jeter, Kim Dickens, Gary Cole, Rosemary Harris, J.K. Simmons
Délka: 112 minut
Žánr: Thriller

Video:

Z filmu

Nedávno ovdovělá Annie Wilson žije se svými třemi dětmi v malém městě v Georgii. Je mezi sousedy známá tím, že má po babičce dar vidět do budoucnosti a umí také vykládat karty. Kdo by nechtěl poznat, co ho čeká? Plynutí času s občasným výletem do budoucnosti v malém městě přetrhne vražda Jessiky King, mladé bohaté nymfomanky, kterou najdou uškrcenou u rybníka. Prvním podezřelým je násilnický rasista Donnie, který tyranizuje svou ženu, jíž Annie už dlouho radí, aby od něho odešla. Podezřelých přibývá. Je vrahem Jessičin milenec David? Nebo Buddy, který byl jako dítě sexuálně zneužíván? Nebo je to snad Valerie, která věděla o napjatém erotickém vztahu svého muže k zavražděné? Pomohou zvláštní schopnosti k vyjasnění případu?

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank