17.01.2011 17:23

Temná krajina (2009) - Film

Základní informace

Český název: Temná krajina
Originální název: Dark Country
Česká premiéra: 27. ledna 2011
Natočeno: USA 2009
Režie: Thomas Jane
Scénář: Tab Murphy
Kamera: Geoff Boyle
Hudba: Eric Lewis
Hrají: Thomas Jane (Dick), Lauren German (Gina), Ron Perlman (důstojník Thompson), Chris Browning (cizinec), Con Schell, Rene Mousseux, Heather Hays (telefonát - hlas), Nikki Kelly, Aynn Kirby (koroner), Jonathan Lund
Délka: 88 minut
Žánr: Mysteriózní / Thriller
Distributor: Stage 6 Films

Video:

Obsah z filmu Temná krajina

Strhující film plný napětí, odehrávající se v noci na opuštěné cestě nevadské pouště. Temná krajina je příběhem mladé dvojice – čerstvých novomanželů z Las Vegas. Dick (Tom Jane) a Gina (Lauren German) se vydávají na „svatební cestu“ - bláznivou noční jízdu autem. Vášeň, touhu a radost z dané chvíle umocňují rychlou jízdou bez zapnutých světel. Řítí se do tmy a v momentě, kdy světla znovu rozsvítí, se před kapotou jejich auta objeví muž. Srážce nedokáží zabránit. Naloží neznámé tělo a snaží se ho dopravit do nemocnice. Ztratí se však v poušti a nevítaný spolujezdec začíná odhalovat svá zlověstná tajemství....Film plný napětí je odlehčený humorem. Pro bizarní spojení nereálného s napjetím je kritiky přirovnáván k úspěšné filmové sázeTwilight Zone.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank