28.05.2011 16:02

The Beaver

Základní informace

Český název: The Beaver
Originální název: The Beaver
Česká premiéra: 14. července 2011
Světová premiéra: 16. března 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Jodie Foster
Scénář: Kyle Killen
Kamera: Hagen Bogdanski
Hudba: Marcelo Zarvos
Hrají: Mel Gibson (Walter Black), Cherry Jones (víceprezident), Jodie Foster (Meredith Black), Anton Yelchin (Porter Black), Riley Thomas Stewart (Henry Black), Zachary Booth (Jared), Jennifer Lawrence (Norah), Jeff Corbett (dobrovolný otec), Kelly Coffield Park (matka Norah), Michael Rivera (Hector), Kris Arnold (číšník), Elizabeth Kaledin (reportér), Matt Lauer (sám sebe), Jon Stewart (sám sebe), Terry Gross (sama sebe), Folake Olowofoyeku (sestra), Lorna Pruce (sestra), Bill Massof (technik), Baylen Thomas, Sam Breslin Wright, Bill Walters
Přístupnost: od 12 let
Délka: 91 minut
Žánr: Drama
Distributor: Summit Entertainment

Video

Obsah z filmu The Beaver

Ředitel hračkářské firmy (Mel Gibson), který trpí depresemi, dostane jako dárek plyšového bobra. To by nebylo tak divné, kdyby se k němu nechoval jako k živému tvoru. Ten mu má pomoci zlepšit komunikaci se svojí ženou (Jodie Foster) a jeho syny.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank