02.06.2011 16:56

The Mechanic (2011) - Film

Základní informace

Český název: The Mechanic
Originální název: Mechanic, The
Česká premiéra: 21. července 2011
Světová premiéra: 13. ledna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Simon West
Scénář: Richard Wenk, Lewis John Carlino
Kamera: Eric Schmidt
Hudba: Mark Isham
Hrají: Jason Statham (Arthur Bishop), Ben Foster (Steve McKenna), Donald Sutherland (Harry McKenna), Christa Campbell (Kelly), Amber Gaiennie (úředník), Jeff Chase (Burke), J.D. Evermore (Caliban), Ada Michelle Loridans (Finchova dcera), Liam Ferguson (rodič), Shima Ghamari (barman), Stuart Greer (Ralph MacGregor), Cedric Burton (zdvihač aut), Michael Arnona, James Logan (Jorge Lara), Joel Davis (manžel), Monica Acosta, Julia Adams (host), Felder Charbonnet (policejní důstojník), David Dahlgren (Dr. X), Kurt Deville, Nick Jones (cestující), Beau Brasso, Eddie J. Fernandez, Grant Case, Russell M. Haeuser, Geraldine Glenn, Emily D. Haley, Kurt W. Howard, Lance E. Nichols, Terry Lee Smith
Délka: 92 minut
Žánr: Akční / Drama / Thriller
Distributor: CBS Films

Video

Obsah z filmu The Mechanic

Arthur Bishop je mechanik - elitní zabiják s přísným kodexem a jedinečným talentem pro čistou eliminaci cílů. Je to práce, která vyžaduje profesionální dokonalost a celkový nadhled a Bishop je v tomto oboru nejlepší. Když je ale zavražděn jeho učitel a blízký přítel Harry, Bishopovým novým úkolem je dostat osobu, která je za to zodpovědná. Jeho mise se ale zkomplikuje ve chvíli, kdy mu cestu zkříží Harryho syn Steve, jenž prahne po odplatě a chce se od Bishopa naučit zabíjení. Ten je ale samotář. Dobře si však uvědomuje, že se k němu nemůže obrátit zády a proto jej zasvěcuje do svého světa plného nebezpečí.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank