20.11.2010 14:08

The Social Network 2010 - Film

Základní informace

Český název: The Social Network
Originální název: Social Network, The
Česká premiéra: 4. listopadu 2010
Světová premiéra: 1. října 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: David Fincher
Scénář: Aaron Sorkin
Kamera: Jeff Cronenweth
Hudba: Trent Reznor, Atticus Ross
Hrají: Jesse Eisenberg (Mark Zuckerberg), Justin Timberlake (Sean Parker), Andrew Garfield (Eduardo Saverin), Rooney Mara (Erica Albrightová), Joseph Mazzello (Dustin Moskovitz), Calvin Dean (pan Edwards), John Getz (Sy), Rashida Jones (Marylin Delpyová), David Selby (Gage), Shelby Young (K.C.), Brenda Song (Christy), Malese Jow (Alice), Cedric Sanders (Reggie), Dakota Johnson (Amelia Ritterová)
Přístupnost: od 12 let
Délka: 120 minut
Žánr: Drama / Komedie
Distributor: Faclon

Obsah z filmu The Social Network

Na podzim roku 2003 si Mark Zuckerberg, který má za sebou Harvard je géniem v oblasti počítačového programování, sedá k počítači a horečně začíná pracovat na nové myšlence. To, co v návalu blogování a programování začíná v jeho pracovně, se brzy stane globální sociální sítí a revolucí v komunikaci. Za pouhých šest let a s 500 milióny přátel se Mark Zuckerberg stává nejmladším miliardářem v historii… ale tomuto podnikateli způsobuje úspěch jak osobní, tak právní komplikace.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank