01.12.2010 19:35

The Thing (2011) - Film

Základní informace

Český název: Thing, The
Originální název: Thing, The
Česká premiéra: 7. dubna 2011
Světová premiéra: 17. března 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Matthijs van Heijningen Jr.
Scénář: Eric Heisserer, Ronald D. Moore
Kamera: Michel Abramowicz
Hrají: Mary Elizabeth Winstead (Kate Lloydová), Eric Christian Olsen (Adam Goodman), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Derek Jameson), Joel Edgerton (Sam Carter), Ulrich Thomsen (Sander), Kim Bubbs (Juliette), Jonathan Walker (Colin), Trond Espen Seim, Stig Henrik Hoff, Jørgen Langhelle, Jan Gunnar Røise, Kristofer Hivju, Henrik Hoff, Jo Adrian Haavind, Dan Cristofori (spící muž s knírem v letadle), Stefen Rollpiller, Joe Vercillo
Žánr: Horor / Sci-Fi / Mysteriózní / Thriller
Distributor: Universal Pictures

Obsah z filmu The Thing

Antarktida, neobyčejný kontinent plný úžasné krásy. Je to ovšem také sídlo izolované základny, kde se z objevu plného vědeckých možností stává mise o přežití, když je posádka mezinárodních vědců objevená neznámou bytostí. Toto stvoření, které tu bylo náhodou vysazeno, má schopnost přeměnit se do přesné repliky každé živé bytosti, ale uvnitř zůstává nelidské. Mezi skupinou vědců se šíři paranoia jako epidemie, když jsou postupně jeden po druhém infikování tímto tvorem z jiné planety. The Thing je úvod (prequel) do stejnojmenného klasického filmu od Johna Carpentera z roku 1982.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank