01.12.2010 16:25

Tři dny ke svobodě (2010) - Film

Základní informace

Český název: Tři dny ke svobodě
Originální název: Next Three Days, The
Česká premiéra: 20. ledna 2011
Světová premiéra: 19. listopadu 2010
Natočeno: USA 2010
Režie: Paul Haggis
Scénář: Paul Haggis, Fred Cavayé, Guillaume Lemans
Kamera: Stéphane Fontaine
Hudba: Alberto Iglesias
Hrají: Liam Neeson (Damon), Olivia Wilde (Nicole), Russell Crowe (John Brennan), Elizabeth Banks (Laura), Jonathan Tucker (David), Brian Dennehy (George Brennan), RZA (Mouss), Cristina Aloe, Lennie James (poručík Nabulsi), Moran Atias (Erit), Jason Beghe (detektiv Quinn), Sean Huze (Barney), Tyrone Giordano (Mike), Tamara Gorski, James Francis Kelly III (Lab), Nazanin Boniadi (Elaine), Ty Simpkins (Luke), Remy Nozik (Jenna), Michael Buie (Mick Brennan), Kaitlyn Wylde (Julie), Jeffrey Jones, Allan Steele (seržant Harris), Patrick McDade, Peyton Grace Allen (Carrie), Denise Dal Vera (Eugenie), Peter Gannon (detektiv), Tyler Green (Luke ve 3 letech), Toby Green (Luke ve 3 letech), Lucia M. Aguirre, Tony Amen, Jake Andolina, Elysia Annacini, Jason Baker, Aaron Bernard, David J. Bonner (detektiv), Michelle Boyer, Barry Bradford, Casey Brown, Robert Brown (doktor), Andrew G Buchan, Derek Cecil (dr. Becsey), Monica Ciszczon, Harold 'Hank' Clark, Dan Clayton, Bernard Curioso (Gregory), David Flick (ošetřovatel), Jeff Hochendoner, John W. Iwanonkiw, Patrick Jordan, William Kania, Pete Landis (číšník), Meritt Latimore, Jeff Lowery (ošetřovatelka), Sean P. McCarthy, David Dale McCue, Tiffany Sander McKenzie, Brenden Meers (muž na nádraží), Paul Morris, Jackson Nunn, Zachary Sondrini, Dzenita Turcinhodzic, James Werley
Žánr: Krimi / Drama / Romantický / Thriller
Distributor: Lionsgate

Obsah z filmu Tři dny ke svobodě

Život se zdá být pro Johna Brennana (Russell Crowe) perfektní až do chvíle, kdy je jeho žena Lara (Elizabeth Banksová) zatčena kvůli vraždě, kterou údajně nespáchala. Tři roky, než padne rozsudek, se John snaží udržet rodinu pohromadě, vychovává jejich syna Luka (Ty Simpkins) a učí na univerzitě. Mezitím usilovně pátrá po každém dostupném důkazu, aby dokázal, že je jeho žena nevinná. Po zamítnutí posledního odvolání začne mít Lara sebevražedné sklony a John se rozhodne pro jediné možné řešení: pomoci své ženě uprchnout z vězení. Nechce se nechat odradit tím, že je bez šance, ani tím, že s tím nemá žádné zkušenosti a snaží se vymyslet a propracovat plán útěku. Ponoří se do nebezpečného a neznámého světa a skutečně riskuje vše pro ženu, kterou miluje. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank