01.05.2011 17:11

Tvůj snoubenec můj milenec (2011) - Film

Základní informace

Český název: Tvůj snoubenec, můj milenec
Originální název: Something Borrowed
Česká premiéra: 12. května 2011
Světová premiéra: 6. května 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Luke Greenfield
Scénář: Jennie Snyder (Emily Giffin - román Something Borrowed)
Kamera: Charles Minsky
Hrají: Kate Hudson (Darcy), John Krasinski (Ethan), Ginnifer Goodwin (Rachel), Ashley Williams (Claire), Steve Howey (Marcus), Peyton List (mladá Darcy), Colin Egglesfield (Dex), Jill Eikenberry, Anya Bergstedt Jordanova, Sean Patrick Reilly (Madison), Shirley Dluginski, Naeem Uzimann, Mary O'Rourke (padlý anděl), Eric West (Don), Sarah Baldwin, Grace Capra (zákazník Shake Shakeu), Christopher Peuler (manžel), Brian McCormack (děda Darcie), Brandon Hunter, Jared Acosta, George Aloi, Pedro Alvarado, Rich Campbell, Jay Ferraro, Todd Fredericks, Rosemary Howard, Ron Maestri, Faye Yvette McQueen, Oakley Stevenson, Steven Weisz
Žánr: Drama / Komedie / Fantasy / Romantický
Distributor: Warner Bros. Pictures

Video

Obsah z filmu Tvůj snoubenec, můj milenec

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White začíná trápit pocitem, že jí život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a jejího okouzlujícího snoubence Dexe (Colin Egglesfield) ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti - večer bude opět odcházet domů sama. Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity… a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba. Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života? (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank