01.08.2013 17:53

Univerzita pro příšerky (2013) - Film

Základní informace

Český název: Univerzita pro příšerky
Originální název: Monsters University
Česká premiéra: 20. června 2013
Světová premiéra: 20. června 2013
Natočeno: USA 2013
Režie: Dan Scanlon
Hudba: Randy Newman
Hrají: John Goodman (Sulley - hlas), Steve Buscemi (Randall Boggs - hlas), Joel Murray (Don Carlson - hlas), Ken Jeong (Mack - hlas), John Ratzenberger (Sněhulák - hlas), Billy Crystal (Mike Wazowski - hlas), Kelsey Grammer (Henry J. Waternoose - hlas), Rob Riggle (Kenny - hlas), Frank Oz (Fungus - hlas), Dave Foley (hlas), Julia Sweeney (hlas), J.B. Smoove (Harold - hlas), Teddy Newton (hlas), Peter Sohn (hlas), Gage Davenport (hlas), Jennifer Tilly (Celia Mae - hlas)
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Fantasy

Video

Obsah z filmu Univerzita pro příšerky

Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu. A aby to bylo ještě horší, Mike i Sulley si uvědomí, že budou muset spolupracovat, pokud budou chtít své průšvihy napravit.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank