01.12.2010 21:14

Úterý po Vánocích (2010) - Film

Základní informace

Český název: Úterý po Vánocích
Originální název: Marti, dupa craciun
Česká premiéra: 9. prosince 2010
Natočeno: Rumunsko 2010
Režie: Radu Muntean
Scénář: Radu Muntean, Alexandru Baciu, Razvan Radulescu
Kamera: Tudor Lucaciu
Hrají: Dragos Bucur (Cristi), Maria Popistasu (Raluca), Mimi Branescu (Paul Hanganu), Victor Rebengiuc (Nucu), Mirela Oprisor (Adriana Hanganu)
Délka: 99 minut
Žánr: Drama

Obsah z filmu Úterý po Vánocích

Paul je úspěšný čtyřicátník. Má milující ženu, malou dcerku a taky milenku. Ta ho sice netlačí do žádných zásadních rozhodnutí, ale Paul si začíná jasně uvědomovat, že se musí rozhodnout, které z žen dá ve svém životě přednost. Rozhodnutí padne o vánočních svátcích. Civilní drama režiséra Munteana (Papír bude modrý, Boogie) vypráví univerzální příběh muže, který se v pasti své vášně rozhodne zachovat přímo, i když následky nemůže dohlédnout ani on, ani jeho blízcí. Film je natočen se silným smyslem pro detail, dramatickou stavbu příběhu a jeho hlavní devízou jsou mimořádné herecké výkony tří hlavních představitelů.   (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank