31.07.2011 12:46

V cizí kůži (2011) - Film

Základní informace

Český název: V cizí kůži
Originální název: Change-Up, The
Česká premiéra: 22. září 2011
Světová premiéra: 5. srpna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: David Dobkin
Scénář: Jon Lucas, Scott Moore
Kamera: Eric Alan Edwards
Hrají: Olivia Wilde (Sabrina), Ryan Reynolds (Mitch), Jason Bateman (Dave), Leslie Mann (Jamie), Mircea Monroe (Tatiana), Alan Arkin (Mitchův táta), Joshua Tanksley, Ed Ackerman, Dax Griffin, Michael Beasley, Jeanine Jackson (Carla Nelson), TJ Hassan (Kato Kinkabe), Sydney Rouviere (Cara), Anna Colwell (dívka ve výtahu), Lo Ming (Ken Kinkabe), Ned Schmidtke (Ted Norton), Shannon Guess (Becky), Jon Gould, Joel Rogers, Andrea Moore, Matt Cornwell, Lesley Warren (právník), Dimitrius Pulido (Dimitri), Matthew Stanton, Kenny Alfonso, Michael Allen, Errol Suleyman, Greg Savage, Matthew Eldridge (kytarista), Detra Bickerstaff, Gabe Wood (soused), Jamie Renell (právník), Grant Blanks Kristol, Cooper Gore, Steven Reddington, Luke Bain (Peter), Lauren Bain (Sarah), Nadej k Bailey (student), Adam Boyer (tatér), Vickie Eng (Erin Walsh), Patricia French (Davova sekretářka), Keith Allen Hayes (právník), Ashley Hobgood, Andrew R. Kaplan, Joe Knezevich, Heidi Lindquist, Arin Logan, Patterson Lundquist, Larry Mainland, Ken Melde, Tabatha Minchew, William Palmer Jr. (právník), Matthew Rimmer (tatér), Christoph Vogt, Iziah Williams-collier
Žánr: Komedie
Distributor: Universal Pictures

Video

Obsah z filmu V cizí kůži

Mitch a Dave byli nerozluční přátelé. Jak ale léta ubíhala, jejich světy se od sebe čím dál více vzdalovaly. Zatímco Dave je přepracovaný právník, manžel a otec tří dětí, Mitch zůstal svobodným mužem bez kariéry. A jak už to tak bývá, oba by si přáli život toho druhého. Mitch by chtěl pěknou ženu, děti které ho obdivují a vysoce placenou práci v prestižní firmě. Davovým snem je naopak život bez stresu, závazků nebo následků. Po propité noci se jim jejich přání splní a oba se probudí v těle toho druhého. Záhy ale zjistí, že nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá a budou se muset hodně snažit, aby si navzájem své životy úplně nezničili.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank