04.05.2011 17:47

V peřině (2011) - 3D film

Základní informace

Český název: V peřině
Originální název: V peřině
Česká premiéra: 16. června 2011
Natočeno: ČR 2011
Režie: F. A. Brabec
Scénář: F. A. Brabec
Kamera: F. A. Brabec
Hudba: René Rypar
Hrají: Lucie Bílá, Karel Roden, Boleslav Polívka, Eliška Balzerová, Jana Krausová, Nina Divíšková, Tatiana Vilhelmová, Dara Rollins, Jiří Mádl
Přístupnost: přístupný
Délka: 110 minut
Žánr: rodinný / pohádkový / komedie
Distributor: HCE

Video

Obsah z filmu V peřině

Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce ve formátu 3D.
Na malebném náměstí stojí proti sobě dva domy. V jednom se nachází čistírna peří, v druhém má kabinet paní Hilda – vykladačka snů. Mezi nimi vládne nepřátelství na život a na smrt. Dědeček z čistírny nedávno objevil skrytý svět snů v peřinách a umí z nich zlé sny odfiltrovat. Vykladačka snů je díky tomu bez práce. Všem v okolí se zdají samé pěkné sny a s těmi se pro radu nechodí. A kdyby se něco ošklivého do spaní přece prodralo, stačí si dát peřinu vyčistit. Zlé sny skončí zamčené ve sklepení pod čistírnou. Ale jednoho dne děda záhadně zmizí. Celou rodinu z čistírny pak čeká dobrodružství, o kterém se nikomu ani nezdálo. Boj s paní Hildou a boj o sny a se samotnými sny vyvrcholí v magickém polštářovém světě přímo v peřinách. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank