28.11.2011 20:48

Velká vánoční jízda (2011) - Film

Základní informace

Český název: Velká vánoční jízda
Originální název: Arthur Christmas
Česká premiéra: 8. prosince 2011
Světová premiéra: 11. listopadu 2011
Natočeno: Velká Británie / USA 2011
Režie: Sarah Smith
Scénář: Barry Cook
Kamera: Jericca Cleland
Hrají: Johnny Brennan (skřítek), Matt Lucas (skřítek), James McAvoy (Arthur - hlas), Hugh Laurie (Steve - hlas), Bill Nighy (Santaděda - hlas), Jim Broadbent (Santa - hlas), Imelda Staunton (paní Santa - hlas), Ashley Jensen (Bryony - hlas), Will Sasso, Miggie Donahoe (Pedro)
Žánr: Animovaný

Video

Obsah z filmu Velká vánoční jízda

Počítačově animovaný 3D snímek Velká vánoční jízda studia Aardman konečně nabízí odpověď na otázku, která nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná veselí a té nejmodernější techniky. Jádrem celého filmu je ale příběh, jehož složky jsou jako vystřižené z klasického vánočního příběhu – úsměvně nefunkční rodina a nečekaný hrdina: Santův nejmladší syn Arthur. Když Santův fascinující podnik omylem vynechá jedno dítě ze stovek milionů, o které se stará, vydává se nejméně schopný člen rodiny Clausů na bizarní a vzrušující závod s časem, během kterého má za úkol doručit poslední vánoční dárek na světě dřív, než se rozední. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank