23.11.2010 12:39

Velmi křehké vztahy (VKV) - Seriál

Základní informace

Český název: Velmi křehké vztahy (VKV)
Původní název: Velmi křehké vztahy
Země natáčení: Česká republika
Roky natáčení: 2007-2009
Žánr: Romantický / Drama / Rodinný

Video:

Popis seriálu

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou...

Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou?

Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou?

Hlavní postavy
Hana Holišová ... Anna Pešková
Daniel Bambas ... JUDr. Petr Černý
Viktor Limr ... Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sandra Pogodová ... Sestřička Stáňa
Rostislav Novák ... Olin Líbal
Laďka Něrgešová ... Dáda Lacinová
Jan Zadražil ... MUDr. Ludvík Strnad
Zdeňka Žádníková–Volencová ... Ivana Sýkorová
Jan Kačer ... František Rubeš
Lenka Termerová ... Jiřina Rubešová
Otto Kallus ... Filip Rubeš
Zuzana Dřízhalová ... Marcela Rubešová
Alice Bendová ... Simona Rubešová
Alexandr Rašilov ... Ing. Jan Skála
Miloslav Mejzlík ... Hynek Skála
Petra Špindlerová ... Hanička Ziková
Jan Révai ... Robert Krátký
Martin Zounar ... MUDr. Bořivoj Wagner
Dana Morávková ... Andrea Rubešová

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank