28.11.2011 19:19

Vendeta (2011) - Film

Základní informace

Český název: Vendeta
Originální název: Vendeta
Česká premiéra: 24. listopadu 2011
Natočeno: Česko 2011
Režie: Miroslav Ondruš
Scénář: Miroslav Ondruš
Kamera: Martin Strba
Hudba: Petr Ostrouchov
Hrají: Ondřej Vetchý (Pochman), Oldřich Kaiser (Mazura), Igor Chmela (Chadima), Marek Taclík (Novotný), Lucie Šteflová (Hanka), Ondřej Havel (Tomáš), Václav Vostárek (David), Daniel Novák (Honza), Václav Neužil (úředník), Leoš Noha (makléř)
Délka: 90 minut
Žánr: Drama

Video

Obsah z filmu Vendeta

Na opuštěné mýtině najde lesní správce (Oldřich Kaiser) ležet bezvládné tělo muže (Ondřej Vetchý). Podaří se mu ho vzkřísit, muž si ale nic nepamatuje. Neví, jak se do lesa dostal ani proč je celý od krve a namísto odpovědí z místa uteče. Správce se vydává za ním a postupně zjišťuje, že muž je zapletený do krvavé msty, kterou možná sám inicioval a v níž důležitou roli hraje jeho čtrnáctiletá dcera (Lucie Šteflová). Kromě toho jsou ve hře čtyři miliony korun, dva uplacení policajti (Igor Chmela, Marek Taclík) a trojice mladíků (Ondřej Havel, Daniel Novák, Václav Vostárek), která rozhodně nemá čisté svědomí. V jednom dni, během několika hodin, tak jeden zločin spojí osudy několika lidí. Nic ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, protože hranice mezi pomstou a zločinem je velmi tenká.
V jednom dni, během pár hodin, spojí pomsta osudy několika lidí. Kdo z nich je vrah a kdo oběť? Ondřej Vetchý a Oldřich Kaiser v hvězdně obsazeném thrilleru, který se vám zadře pod kůži. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank