03.04.2012 20:53

Víla (2011) - Film

Základní informace

Český název: Víla
Originální název: La fée
Česká premiéra: 5. dubna 2012
Světová premiéra: 14. září 2011
Natočeno: Francie / Belgie 2011
Režie: Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy
Scénář: Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy
Hrají: Dominique Abel (Dom), Fiona Gordon (Fiona), Philippe Martz (John), Bruno Romy, Vladimir Zongo, Destiné M'Bikula Mayemba, Willson Goma, Didier Armbruster, Anaïs Lemarchand, Lenny Martz (Jimmy), Emilie Horcholle, Sandrine Morin, Christophe 'René' Philippe (Bart), Alexandre Xenakis (Dave), Ophélie Anfry, Olivier Parenty, Thérèse Fichet, Christelle Thibon, Dominique Gallay, Sarah Bensoussan, Abdou Sagna, Marc-Antoine Vaugeois, Hervé Goubert, Fouad Bentalha, Chantal Romy, Cyril Colmant, Pascal Banizet, Alison Ami, Allison Auzou, Hélène Blondel, Fatima Boulakhras, Mélissa Chary, Ingrid Colsy, Carolane Etu, Clémentine Léger, Elsa Lelièvre, Johanna Nodari, Gwladys Sita, Solange Vallas, Laurène Yon
Délka: 93 minut
Žánr: Komedie, Drama

Video

Obsah z filmu Víla

Dom pracuje na nočních směnách v malém hotelu blízko průmyslového přístavu Le Havre. Jedné noci dorazí do hotelu žena, která nemá žádná zavazadla ani boty. Jmenuje se Fiona a povídá Domovi, že je vílou, která mu může splnit tři přání. Dvě z jeho přání Fiona splní, poté však záhadně zmizí. Dom, který se do ní na první pohled zamiloval, po ní začíná pátrat. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank