15.04.2012 12:53

Vrásky z lásky (2012) - Film

Základní informace

Český název: Vrásky z lásky
Originální název: Vrásky z lásky
Česká premiéra: 12. dubna 2012
Natočeno: Česko 2012
Režie: Jiří Strach
Scénář: Marek Epstein
Kamera: Martin Šec
Hudba: Jan Jirásek
Hrají: Jiřina Bohdalová (Jana), Radoslav Brzobohatý (Ota), Ivan Trojan (Jan), Lenka Vlasáková (Marta), Taťjana Medvecká (vrchní sestra Málková), Anna Geislerová (sestřička Táňa), Jiřina Jirásková (Jižná), Viktor Preiss (doktor), Marek Taclík (řidič kamionu), Radim Špaček (režisér Wikl), Tatiana Vilhelmová (asistentka), Josef Somr (vrátný), Martin Zahálka (řidič autobusu), Zdeněk Dušek (recepční), Miriam Kantorková (Krpálková), Jan Skopeček (Bláha), Filip Cíl (kluk s vodkou), Martin Stropnický (ředitel divadla), Otmar Brancuzský (zaměstnanec vrakoviště), Lenka Krobotová (snacha Furtáková), Jaroslava Obermaierová (Drábková), Petr Rychlý (doktor v televizi), Robert Jašków (policista), Oldřich Navrátil (policista), Radek Holub (průvodčí)
Žánr: Drama, Komedie

Video

Obsah z filmu Vrásky z lásky

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná operace a Ota se rozhodne, že je ta správná doba, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tahle vitální dáma, která nemíní nerezignovat na aktivní život, která znovu zamotá jeho osud. Díky Janě se Ota vydává na napínavou road-movie, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A je to právě tohle důležité setkání, které oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat - je všechno vzdát! (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank