02.05.2011 18:58

X-Men První třída (2011) - Film

Základní informace

Český název: X-Men: První třída
Originální název: X-Men: First Class
Česká premiéra: 2. června 2011
Světová premiéra: 2. června 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Matthew Vaughn
Scénář: Jane Goldman, Ashley Miller, Zack Stentz, Josh Schwartz, Jamie Moss
Kamera: Ben Seresin
Hudba: Henry Jackman
Hrají: Rose Byrne (Dr. Moira MacTaggertová), James McAvoy (profesor Charles Xavier), January Jones (Emma Frostová), Michael Fassbender (Erik Lehnsherr / Magneto), Kevin Bacon (Sebastian Shaw), Nicholas Hoult (Hank McCoy / Beast), Jennifer Lawrence (Raven Darkholme / Mystique), Jason Flemyng (Azazel), Zoe Kravitz (Angel Salvadore), Oliver Platt (Man in Black), Lucas Till (Alex Summers / Havok), Edi Gathegi (Armando Muñoz / Darwin), Shelby Brammer (mladá Raven Darkholme / mladá Mystique)
Žánr: Akční / Sci-Fi / Drama
Distributor: Twentieth Century Fox Film Corporation

Video

Obsah z filmu X-Men: První třída

Příběh filmu X-Men: First Class se odehrává ve 40. až 60. letech minulého století. Charles Xavier (James McAvoy) a Erik Lehnsherr (Michael Fassbender) byli dva mladí muži, kteří zatím jen zkoumali své "zvláštní" schopnosti a pracovali na zastavení největších hrozeb pro lidstvo. Bývali to přátelé, ale potom se z nich stali nepřátelé na život a na smrt. Stali se z nich Profesor X a Magneto a válka mezi X-Meny a Bratrstvem může začít.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank