03.01.2011 17:31

Princ a Pruďas (2011) - Film

Základní informace

Český název: Princ a Pruďas
Originální název: Your Highness
Česká premiéra: 23. června 2011
Světová premiéra: 8. dubna 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: David Gordon Green
Scénář: Danny McBride, Ben Best
Kamera: Tim Orr
Hudba: Steve Jablonsky
Hrají: James Franco (Fabious), Danny McBride (Thadeous), Natalie Portman (Isabel), Zooey Deschanel (Belladonna), Justin Theroux (Leezar), Brian Steele, Charles Dance, Toby Jones, Damian Lewis, Noah Huntley (hlavní rytíř), David Garrick (Rychlý Daronius), B.J. Hogg, Eva Wyrwal (Královna Trpaslíků), RBen Wright (Dastardly), asmus Hardiker (Courtney), Amber Anderson (Maiden), (Marteetee), Laurence Doherty (Minion), Caroline Grace-Cassidy (služka), Logan Bruce (cestovatel)
Přístupnost: od 15 let
Žánr: Komedie
Distributor: Universal Pictures

Video:

Obsah z filmu

Thadeous (Danny McBride), arogantný a lenivý princ, strávil celý život v tieni staršieho brata Fabiousa (James Franco). Ten sa v naleštenom brnení púšťa na hrdinské výpravy, na ktorých poráža drakov a víťazí nad zlom, čím si získal srdcia ľudu. Avšak jeho snúbenica Belladonna (Zooey Deschanel) je unesená zlým čarodejníkom Leezarom (Justin Theroux) a tak sa obaja bratia vydávajú na odvážnu misiu. Pridáva sa k nim aj nebezpečná bojovníčka Isabel (Natalie Portman). Spoločne musia poraziť hrôzostrašné kreatúry a prekonať mnoho prekážok, aby Belladonnu zachránili.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank