31.07.2012 18:54

Začalo natáčení Rychle a zběsile 6 - Zajímavosti

Očekávaná akční jízda oblíbené série Rychle a zběsile pokračuje natáčením šestého dílu. Do rychlých aut opět nasednou Vin Diesel, Paul Walker, Tyrese Gibson a další. Natáčení začíná v Londýně.

Filmová série, která nesmí chybět ve filmotéce každého fandy rychlých kol a vůňe benzínu bude mít v květnu 2013 premiéru šestého dílu. Všechno to začalo v roce 2001, kdy byl uveden první díl, ve ktrerém šlo hlavně o ilegální závody. Hlavní hvězdy celé série jsou herci Vin Diesel a Paul Walker, kteří se ale ve všech dílech neobjevili. Dvojka byla sice bez Vina, ale dalších hlavních rolí se ujali rapper Ludacris a zpěvák/herec Tyrese Gibson. Trojka nabídla úplně nové prostředí Tokia a také nové tváře. Ve čtverce se vrátil zpět na scénu populární Vin Diesel, který si v trojce vystřihl menší roli na konci filmu, a spolu s ním i Paul Walker, který chyběl jen v třetím pokračování tohoto fenoménu.

Dva roky po čtverce vyrazil do kin pátý díl, který během prvního víkendu utržil 86,198,765 USD. Po obrovském ospěchu, kdy celá série vydělala okolo 600 mil. USD je známo datum premiéry šestého dílu, které bylo nastaveno na 24. května 2013.

Takže si ještě skoro dva roky musíme počkat na šestku, která snad stejně jako předchozí díly nabídne neskutečnou podívanou.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank