28.05.2011 15:12

Začátky (2010) Beginners - Film

Základní informace

Český název: Začátky
Originální název: Beginners
Česká premiéra: 14. července 2011
Světová premiéra: 3. června 2011
Natočeno: USA 2011
Režie: Mike Mills
Scénář: Mike Mills
Kamera: Kasper Tuxen
Hudba: Brian Reitzell, Roger Neill
Hrají: Ewan McGregor (Oliver), Christopher Plummer (Hal), Mélanie Laurent (Anna), Goran Visnjic (Andy), Bill Oberst Jr., Mary Page Keller (Georgia), Jodi Long (doktorka Flaster), Kai Lennox (Elliot), China Shavers (Shauna), Jose Yenque (Robert), Catherine McGoohan (psotarší dáma), Brian Nolan (Ethel Rosenberg), Jennifer Hasty (sekretářka), Rodney Saulsberry (hlídaš v muzeu), Melissa Tang (Liz), Terry Walters (sestra Theresa), Keegan Boos (mladý Oliver), Regina McKee Redwing (přísná sestra), Algerita Wynn Lewis (sestra), Reynaldo Pacheco (Juan), Adam Knapp (White Rabbit), Rafael J. Noble (Rafael), Michael Laren (Micale), Sean Grady (tanečník), Jennifer Lauren (Maria), Georgia Bell (Jo), Garrett Nichols (kněz), Luke Diliberto (Green Witch), Lisa Young Robinson (sestra), Cosmo (Arthur), Jessica Elder, Bambadjan Bamba, Geoffrey Gould, Max Swanson, Amanda Payton, Michael Chieffo, Annie Hsu, Hana Hwang, Del Zamora
Žánr: Drama
Distributor: Focus Features

Video:

Obsah z filmu Začátky

Beginners vycházejí z Millsových osobních zkušeností a vypráví o čtyřicetiletém Oliverovi, kterému otec mu v 75 letech sdělí, že byl celý život homosexuál. A že v současnosti umírá na rakovinu. Pro Olivera je to velká rána už proto, že si právě "pořídil" nového psa i přítelkyni, a je rád, že zvládá svoje každodenní starosti. Jak něco takového dokáže ustát?

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank