01.01.2013 17:18

Zambezia (2012) - Film

Základní informace

Český název: Zambezia
Originální název: Zambezia
Česká premiéra: 25 dubna 2013
Natočeno: Jižní Afrika 2012
Režie: Wayne Thornley
Scénář: Wayne Thornley, Andrew Cook, Raffaella Delle Donne, Anthony Silverston
Hudba: Bruce Retief
Hrají: Abigail Breslin (Zoe - hlas), Corey Burton (Neville - hlas), Jim Cummings (Budzo - hlas), Noureen DeWulf (Pavi - hlas), Lee Duru (pták zdravotník - hlas), Jeff Goldblum (Ajax - hlas), Richard E. Grant (Cecil - hlas), Tania Gunadi (Tini - hlas), Samuel L. Jackson (Tendai - hlas), Tom Kenny (Marabous - hlas), Phil LaMarr (hlas), Jenifer Lewis (Gogo - hlas), Tress MacNeille (Nevillova žena - hlas), Zolani Mahola (Weaver - hlas), Jamal Mixon (Ezee - hlas), Leonard Nimoy (Sekhuru - hlas), Sam Riegel (Hurricanes - hlas), Deep Roy (Mushana - hlas), David Shaughnessy (Morton - hlas), Jeremy Suarez (Kai - hlas)
Žánr: Animovaný

Video

Obsah z filmu Zambezia

Příběh vypráví o mladém sokolovi jménem Kai, který opouští svou rodinu pro svůj sen najít slavné ptačí město v Zambezii. Zambezia je tropický ostrov, na němž se odehrávají pozorohudné krádeže, jež by mohly ohrozit bezpečnost všech obyvatel ostrova. Naštěstí odvážný Kai na vše v čas příjde a společně se svými přáteli čelí velkému nebezpečí, aby zachránili celý ostrov.

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank