10.01.2011 17:49

Zelený sršeň - Recenze

Vtipné, akčně celkem solidně nabušené a opentlené nápaditou obměnou superhrdinského schématu. Hrdinové Zeleného sršně nespoléhají na sílu masky a zkouší symbolickou sílu kontrolovat skrze ovládané noviny - výsledek je neobyčejně osvěžující. Ač je Sršeň místy dost průhledný, celkově se díky několika zvratům a neodvratnému tušení pěkného průšvihu za jinak pubertálně rozjívenou jízdou mění v hodně napínavou a požikářskou podívanou.

Když si k tomu přidáme Gondryho poetické vsuvky, výtečného Waltze (ten chlap zase waltzuje!), neotřelou hrdinskou dvojici a příjemnou poklonu Růžovému panterovi, máme tu hned záhy kandidáta na nejlepší letošní blockbuster. Mínusy: zbytečné 3D, které vypadá jak dětské leporelo a také to, že Zelený sršeň nemá úplně vyvážené tempo. Díky tomu u mě ve srovnání s loňským Kick-Assem trocu strácí.

Hodnocení 78%

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank