19.02.2012 13:20

Zkrat (2011) - Film

Základní informace

Český název: Zkrat
Originální název: Haywire
Česká premiéra: 1. března 2012
Světová premiéra: 20. ledna 2012
Natočeno: USA 2011
Režie: Steven Soderbergh
Scénář: Lem Dobbs
Kamera: Steven Soderbergh
Hudba: David Holmes
Hrají: Gina Carano (Mallory Kane), Michael Douglas, Channing Tatum, Ewan McGregor, Michael Fassbender, Antonio Banderas, Michael Angarano, Bill Paxton, Mathieu Kassovitz, Eddie J. Fernandez (Barroso), Anthony Wong (Jiang), Tim Connolly (Jason), Maximino Arciniega (Gomez), Julian Alcaraz (Terrence), Aaron Cohen (Jamie), Edward A. Duran (ozbrojenec), Eriks Alfons Hausmanis
Délka: 93 minut
Žánr: Akční, Thriller

Video

Obsah z filmu Zkrat

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž jí zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (oficiální text distributora)

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank