22.11.2010 19:07

Zoufalé manželky - Seriál

Základní informace

Český název: Zoufalé manželky
Původní název: Desperate Housewives
Země natáčení: USA
Roky natáčení: 2004-????
Průměrná délka jednoho dílu: 45 minut
Žánr: komedie / drama / záhady / romantika

Video:

Popis seriálu

Příběh několika zoufalých žen z jednoho předměstí. Proč jsou zoufalé?

Susan Mayer. Nezaměstnaná matka samoživitelka. Kdyby se o ni její dcera nestarala, nejspíš by byla úplně ztracená. Vždy jí provází řada katastrofálních nehod a láska k instalatérovi odnaproti.

Bree Van De Kamp. Je to hospodyňka jak z reklamy padesátých let. Dokonalá manželka a matka ve všech ohledech. Její vystupování je vždy prvotřídní. Přese všechno, nebo právě proto, prochází její manželství krizí. Její děti jí nesnáší a manžel zahýbá. Bree by ale na veřejnosti nikdy nedala najevo, že jí to snad vadí.

Gabrielle Solis. Bývalá modelka a na první pohled povrchní žena, dbající jen na svůj vzhled. Její manžel už se jí dávno nevěnuje jako dřív a není proto divu, že si Gabrielle snaží zkrátit dlouhou chvíli. Nejlépe nákupem luxusních oděvů nebo „nevinným“ přátelstvím se zahradníkem.

Lynette Scavo. Neoficiální hlava několikačlenné rodiny, kvůli které se vzdala své slibné kariéry. Její děti jsou po předměstí známé jako nejhorší výrostci v okolí. Její manžel je málokdy doma, takže je na celou rodinu sama. Zvládnout to není vždy snadné.

Edie Britt. Největší mrcha v okolí. Žádný muž si před ní není jistý. Působí jako Susanina Nemesis, když si vyhlédne stejného instalatéra. Přestože vždy působí sebejistě, zažila si také svoje, hlavně ve svém neradostném dětství.

Během sledování osudů hlavních hrdinek se vždy objeví i nějaká záhada. Tajemná smrt, soused s tajemstvím, které by neměl nikdo znát nebo i tajemné výkřiky ze sklepa odvedle. A jsou to právě zoufalé manželky, které tajemství nakonec vyřeší.

Hlavní postavy
Teri Hatcher ... Susan Mayer/Delfino
Eva Longoria Parker ... Gabrielle Solis/Lang
Felicity Huffman ... Lynette Scavo
Marcia Cross ... Bree Van De Kamp/Hodge
Ricardo Chavira ... Carlos Solis
Brenda Strong ... Mary Alice Young
Nicollette Sheridan ... Edie Britt/Williams
James Denton ... Mike Delfino
Andrea Bowen ... Julie Mayer
Doug Savant ... Tom Scavo
Brent Kinsman ... Preston Scavo
Shane Kinsman ... Porter Scavo
Zane Huett ... Parker Scavo
Joy Lauren ... Danielle Van De Kamp
Shawn Pyfrom ... Andrew Van De Kamp
Cody Kasch ... Zach Young
Mark Moses ... Paul Young

 

—————

Zpět


www.Zfilmu.cz je nový český portál, který vám nabízí informace, upoutávky, recenze ze světa filmů a seriálů přicházejících do českých kin a na TV obrazovky, ale také i starší české a zahraniční filmy online.

Naše Redakce


TOPlist
Zjistit Google Pagerank  Zjistit S-rank